Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Mimardan.com nedir?

Mimardan.com Bursa merkezli bir çok projeye imza atmış bir işletmenin web platformudur ,ardında uzman bir ekip bulunan bir çok mimari & iç mimari ,inşaat yapmış, villa,konut,iş merkezi,apartman ,daire hizmetleri sunmuş ve halen sunmakta olan bir mimarlık ofisi ürünüdür.

Mimardan, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmet veren, mimari ,avan proje ,etüd proje iç mimari alanındaki ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli ve size özel çözümler sunan online bir platformdur. Tasarımcı, kullanıcı ve mobilya/dekorasyon markalarını bir araya getirerek tasarım ihtiyaçlarınıza en ideal çözümü sunar.

Mimardan.com’un sunduğu hizmetlerin ayrıcalıkları nelerdir?

Mimardan, tasarım hizmetlerini sanal ortama taşıyan bir platformdur. Sizi, Mimar, cg artist ve mobilya/dekorasyon markaları ile aynı çatı altına toplar. Her türlü süreç tamamen on line ve hızlı olarak yürütülür. Randevu ve toplantı zamanları ile vakit kaybı yaşanmadan internete erişim sağladığınız herhangi bir konumdan projelerinizi yürütebilirsiniz.

Mimardan.com ‘ dan yararlanabilmek için izlemeniz gerekli adımlar..

* Bir konu hakkında ilgi almak istediğinizde ” İLETİŞİM” sekmesi altındaki formu doldurarak yada ” info@mimardan.com” mail adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

*Eğer Mimari yada İç Mimari bir hizmet almak istiyorsanız ” PAKETLER ” sekmesi altına almak istediğiniz hizmeti seçerek,almak istediğiniz hizmete ait paketi ” SATIN AL” butonuna tıklayarak hizmeti ALIŞ-VERİŞ Sepetinize ekleyiniz..

*Paket Seçimini yaptıktan sonra, Alış-Verişi tamamlayabilmek için sisteme kayıt olmanız gerekli,sizden istenen yerleri doldurunuz ve kullanıcı adı ve şifrenizi bir yere kayıt ediniz..

*Ödeme kısmına geçiniz ve ödemeyi SSL 128 Bit güvenlikli alt yapısıyla ve “iyzico” kredi kartıyla ödemeyi tek veya taklitli olarak yapınız ..

*Ödeme yapıldıktan sonra, Sizin için yapacağımız çalışmalar web ortamından gönderilecektir. (PDF,DWG,PNG veya JPG ) olarak

*Bizimle Proje öncesinde ve Proje sırasında İletişime geçmekten çekinmeyiniz..

*NOT : Mimardan.com ‘da Size ait şifre,ad-soyad,adres bilgisi sizin bilginiz dışında HİÇ BİR ŞEKİLDE KAYIT EDİLMEZ ..
Güvenlik olarak SSL Sertifikası, Ödeme yöntemi olarak “iyzico” alt yapısı kullanılmaktadır,güvenle Alış-Veriş yapabilirsiniz..

******************************************************************************************

Mimardan.com’da ne tür hizmetler verilir?

Etüd Proje çizimi

Proje aşamalarının ilkidir. Mevcut bina üzerinde taşıyıcı unsurları değiştirmeksizin yapılan yeni yerleşim planları çalışmasıdır. Taşıyıcı unsurlar (Kolon kiriş vb) değişiminde ilgili Belediyeden tadilat izni alınması gerekmektedir.

Avan Proje çizimi

Etüd Çalışması yapılmış, mimari tarzı belirlenmiş olan yapıya istenilen nitelikleride içine dahil ederek (talep edilen ürünler, müşteri tarafından uygun görülen renk,doku vb unsurlar) Üretilmeye ön hazırlık olarak nitelendirdiğimiz boyutta Kat planları, Kesitler ve Görünüşlerin hazırlanması işlemidir. Çıkan sonucun daha da etkili olması için GÖRSELLEŞTİRME ÇALIŞMASI ile birlikte kullanımı doğru bir yaklaşım olacaktır.

Mimardan’dan yararlanabilmek için Mimari ve İç Mimari Paketler oluşturulmuştur ve ayrıca ihtiyaçlarınıza yönelik ” Müşteri Özel Paket” formları oluşturulmuştur.

Görselleştirme çalışması

Avan Projesi hazırlanmış ve talepleri belirtilmiş proje ile ilgili olarak son kullanıcıya hitap edebilecek noktaya ulaşmak adına çeşitli programlar ve yardımcı programlar ile hazırlanması işlemidir. RENDER vb adlarla da tanınan bu dalda genel olarak yaygın programlardan 3ds max ve Vray ikilisine Photoshopta dahil edilerek hayal edilen yapının sunumu sağlanır.